BOSTON XPS

Kód: 6074
Neohodnotené
1 € / m2
Momentálne nedostupné

Dizajnový plot Boston XPS v unikátnom prevedení, ktoré je možné prispôsobiť na prianie podľa farebnej škály RAL. Lamelové oplotenie domu a záhrady prináša moderný vzhľad, ľahký a odolný materiál.

O tento bezúdržbový plot sa nebudete musieť vôbec starať a zachová si svoj pôvodný vzhľad a odtieň aj po rokoch.

Plotové dielce majú rozmery 63 - 195 cm (výška), do 300 cm (šírka).

Pre cenovú ponuku si kliknite sem

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Plotové systémy Boston XPS sú variantom systému Boston. Užšie lamely s odstupmi vytvárajú pocit vzdušnosti a veľkosti priestoru.

Moderné riešenie pre oplotenie domu a záhrady — to je aj možnosť prispôsobenia na mieru. Plotové dielce Boston XPS sú k dispozícii rozmeroch od 63 do 195 cm na výšku. Voliteľná je tiež šírka jedného dielca, a to až do 300 cm.

Pre dlhú životnosť sa tieto bezúdržbové ploty vyrábajú z pozinkovanej ocele. Bez zmeny ich vlastností či vzhľadu odolávajú výkyvom teplôt počas roka, vysokej vlhkosti i priamemu pôsobeniu UV žiarenia.

Vyznačujú sa tiež vysokou pevnosťou v tlaku a minimálnou nasiakavosťou.

Dizajnové ploty a brány Boston XPS — variabilita na mieru

Snívate o oplotení pozemku, aké budete mať len vy? Dizajnové ploty Boston XPS si môžete objednať v odtieni podľa vašich predstáv podľa vzorkovníka RAL. Lamelové oplotenie domu je pre dlhú životnosť a stálosť vami zvolenej farby ošetrené dodatočnou vrstvou práškového laku.

To však nie je všetko. Pre ešte zaujímavejší dizajn sa dá voľne kombinovať s inými plotovými panelmi. Vyhovie preto aj nárokom náročného zákazníka, ktorý dbá o každý detail a zladenie s architektúrou svojho domu. Presne podľa vašich požiadaviek si môžete vybrať tiež jednokrídlové, dvojkrídlové alebo posuvné brány v rovnakom prevedení.

Ak budete chcieť, okrem výberu plota sa nemusíte o nič starať. Projekt, cenový návrh a montáž oplotenia na mieste pre vás zabezpečíme. Na vás bude len užívať si hotové oplotenie domu a záhrady.

O ploty Boston XPS sa nemusíte starať

Udržiavané okolie domu pôsobí nielen pekným dojmom, pomáha aj uvoľniť sa a zrelaxovať po náročných dňoch. Nechcete sa o svoj plot vôbec starať? Ani nemusíte. Bezúdržbové ploty a brány Boston XPS postačí raz za čas opláchnuť prúdom vody pomocou záhradnej hadice.

Viac práce s nimi iste nebudete mať. Nevyžadujú žiadne natieranie a nebudete sa musieť starať ani o ochranu pred koróziou. Vďaka kvalite prevedenia na vás nečakajú ani žiadne náročné opravy.

 

BOSTON XPS

 

 

 

Charakteristika panelov BOSTON XPS:

Výška (cm): od 63 do 195 cm
Šírka (cm): do 300 cm
Povrchová úprava: poplastovanie
Farba: Farebná škála RAL


 
 
 

 

Mám záujem o cenovú ponuku

 
 Boston_XPS_oplotenie_01
  
 Boston_XPS_oplotenie_05
  
 Boston_XPS_oplotenie_03
   
 Boston_XPS_oplotenie_04
  
 Boston_XPS_oplotenie_02
 

Pre cenovú ponuku si kliknite sem

 


 

Uloži

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.